Bilety na turniej Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza
dostępne są na platformie sprzedażowej eBilet.pl

Harmonogram:

17.09.2022 r.

• 14:45 LUK Lublin – Berlin Recycling Volleys
  • 17:30 Barkom-Każany Lwów – WithU Verona Volley

18.09.2022 r.

• Mecz o trzecie miejsce
  • Mecz finałowy

Aby kupić bilet klinik w obraz:

Udział w turnieju Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza wezmą:

• Barkom-Każany Lwów – trzykrotny Mistrz Ukrainy, czterokrotny zdobywca Pucharu i trzykrotny triumfator Superpucharu Ukrainy.  W przyszłym sezonie zespół ten zadebiutuje w PlusLidze.
  • Berlin Recycling Volleys – ćwierćfinalista ubiegłorocznej Ligi Mistrzów, dwunastokrotny Mistrz Niemiec, pięciokrotny zdobywca Pucharu i trzykrotny triumfator Superpucharu Niemiec, zwycięzca Pucharu CEV, brązowy medalista Ligi Mistrzów.
  • WithU Volley Verona – drużyna występująca w najwyższej klasie siatkarskich rozgrywek ligowych mężczyzn we Włoszech.
  • LUK Lublin – drużyna występującą w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju – PlusLidze – Lidze Mistrzów Świata.

Ulgowy bilet: obejmuje uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej, emerytów i rencistów na podstawie ważnej legitymacji.

ORGANIZATOR

fundacja wojtowicza